SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa 72m2 me dy dhoma te fjetjes ne Qender.
Çmimi :
€100,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:28
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
72 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
85965
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa 72m2 me dy dhoma te fjetjes ne Qender.
Banesa eshte ne katin e shtate, ka nje dhome dite, kuzhine, dy dhoma te gjumit, banjo, wc dhe terase.
Banesa eshte komplet e mobiluar dhe e gatshme per banim.
Çmimi i shitjes eshte 100000euro.
Na kontaktoni ne nr: 045401212
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Qender [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »