SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes 50 ari ekstra vend
Çmimi :
€3,000.00
Kategoria :
Postuar :
26 Tetor '16
Madhësia :
5000 m²
ID e produktit :
85982
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes 50 ari afer Lagjes Marigona Resident , ne Preoc afer Shtepiave , vend shum i mire per ndertim shtepiave apo per ndarje te trojeve ..toka hymjen e ka prej asfalltit menjeher ,,,
formen e ka shum te mire afer 20 metra gjersi ku ballina e tokes esht diku 225 metra gjatesia per reth rruges kadastrale , nese parcelizohen nga 5 ari e me shum forma e pllacave del shum e mire , mundesi zgjerimi deri ne disa hektar ku mrapa kesaj parcele tjerat toka jon pa rrug .kerkesa ka shum per troje ..
qmimi esht shum i volitshem 3000 EURO ARI i lirë ne krahasim me megjeniket ..
dokumentacioni esht i regullt i plotë përkthimi apo bartja bëhet menjeher te Noteri ,Komun, dhe Kadaster .
tel ose Viber +38649233531 ose +38649113659
ja vlen të investosh pres vetem bleres serioz
Informata rreth publikuesit
Partners
Prishtinë
049 233 531
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »