SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshojm shtepi me qera vetem per nderkombetaret ne Prishtin(Kodi 138)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 14:00
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
6
Banjo :
6
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
85985
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni Jeti Shpk leshon shtepin tre katshe me qera vetem per nderkombetaret,e cila gjendet afer shkolles Meto Bajroktari,Rr-Josi Prela nr35,esht nje shtepi moderne e mobiluar dhe pershtashme per te jetu,shtepia posedon nxemje qendrore.ujesjells,rezervar, internet tv,gjdo kat e ka hyren e veqant,per ma shum mund te shihin edhe ne foto si esht e rregulluar.
-RENDITJA-
-Kati i 1 e ka1 sallon 1 kuzhin,2 banjo,2dhoma gjumi dhe 3terrasa,ndersa ne koridor i ka dollapat ekstra per ti lan veshmbathjet ose gjesende tjera. -Kati 2 e ka 1sallon,1 kuzhin,1banjo,2dhoma gjumi,dhe 3terrasa,po ashtu edhe ky kat i ka dollapat jasht.
-Kati i 3 e ka 1 sallon,1 kuzhin,1banjo.dhe 1 dhom gjumi,d3terrasa,dhe jasht dollapat
Qmimi shum i volishem dhe sipas marrveshjes per ma shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr tel;
+38649217979
+38649594343 (viber)
+37745965858 (viber)

ose ne email add;
jeti-shpk@hotmail,com
Ju Mirpresim Ne Agjensionin Jeti Shpk
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Prishtinë
38649217979
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »