SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 2 dhomshe
Çmimi :
€750.00
Kategoria :
Postuar :
15 Qershor '15
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
71 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore
ID e produktit :
85991
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet te lagjja spitalit rruga ahmet gashi mprapa avni gjakoves
Esht ne katin e 5 dhe esht e gatshme per banim
2 dhoma gjumi,sallon,banjo,shpajz
Ka parking te mjaftushum
Banesa mund te perkthehet menjher me nenshkrimin e kontrates
Banesa ne foto esht A2 70.67m2
Informata rreth publikuesit
shz
Prishtinë
044723352
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »