SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 3 dhomëshe 90m2 kati 5 Aktash
Çmimi :
€72,500.00
Kategoria :
Postuar :
12 Tetor
Madhësia :
90 m²
Ekstra :
Ballkon, Shteg në Oborr
ID e produktit :
86023
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 3 dhomëshe në lagjen Aktash, (Mbi menzen e Studentav, përball OSBE-së te VIVA Fresh) me sipërfaqe 90m2, kati 5-të. Banesa ka dhomë dite me kuzhinë, 2 dhoma të fjetjes, 2 ballkona, korridor, banjo dhe shpajz. Banesa është komplet e mobiluar.


Ndërtim i Ri.
Çmimi: 75.000€ /Me mobile.
Çmimi: 72.500€ / Pa mobile.

+377/ 44245454 (VIBER)


044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com 
Informata rreth publikuesit
Kosova Immobilien
Prishtinë
044 245 454
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »