SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 2 dhomshe
Çmimi :
€700.00
Kategoria :
Postuar :
15 Qershor '15
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore
ID e produktit :
86063
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 2 dhomshe kati 8 i banimit dhomat pamja nga Lindja, i ka 2 dhoma gjumi, sallon , banjo(wc) dhe nje shpajz. Banesa esht 79.86m2Dhe esht e gatshme deri ngusht 2015 Banesa gjindet ne lagjen e spitalitPerball rruges B te rrethi i spitalit.
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
shz
Prishtinë
044723352
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »