SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten 50 ari truall afer Lagjes NIC ne Qagllavicë
Çmimi :
€15,000.00
Kategoria :
Postuar :
12 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
86074
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 50 ari truall afer Lagjes NIC ne Qagllavice. Vendi eshte i banuar dhe eshte shume i pershtatshem dhe ploteson kushtet per ndertim te lagjes e jetese. Ka infrastrukturen e nevojshme ujin me kanalizim, rrymen etj. Posedon dokumentacion te rregullt. Pranohet edhe ndrrim me banese ne Prishtine.
Qmimi eshte 15.000 euro per ari, qmimi diskutohet.

Agjensioni Dion
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
038 520 063 : 044 147 956 : 049 147 956 :
viber +37744147956
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Qagllavicë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »