SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa 4 dhomshe 116m2, kati i 4-te ne lagjen Arberia
Çmimi :
€850.00
Kategoria :
Postuar :
18 Janar
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
116 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
86075
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 116m2, ne katin e 4-te, ne lagjen Arberia 3 ( ish Dragodani), ndertim i Kompanise Butrinti. Banesa ka pamjen nga qyteti dhe eshte shume funksionale, ka kete renditje hapsirash:
- salloni ndaras
- kuzhine e trapezari ndaras
- 2 dhoma te fjetjes
- banjo
- shpajz
- koridor
- ballkon
Qmimi eshte 850 euro per m2, qmimi diskutohet.

Agjensioni Dion
038 520 063 : 044 147 956 : 049 147 956 :
viber +37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »