SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa 4 dhomeshe 122m2, kati i 6-te ne lagjen Arberia
Çmimi :
€850.00
Kategoria :
Postuar :
13 Janar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
122 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
86097
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 122m2, ne katin e 6-te, ne lagjen Arberia 3, ndertim i Butrintit. Banesa ka pamjen nga qyteti dhe organizim te mire te hapesires me kete renditje:
- salloni me kuzhine e trapezari
- 3 dhoma te fjetjes
- 2 banjo
- shpajz
- koridor
- ballkon
Qmimi eshte 850 euro per m2, qmimi diskutohet.

Agjensioni Dion
038 520 063 : 044 147 956 : 049 147 956 :
viber +37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »