SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshojme banes me qera te Shkolla Teknike
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
150 m²
ID e produktit :
86114
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
ADRESA: Rr. Enver Berisha (afer restaurant rinorit) te shkolla teknike
KATI 2
Siperfaqja: 150 m2
NR. I DHOMAVE TE GJUMIT: 3
QENDRIMI DITORE ME KUZHIN DHE TRYEZARI
1 BANJO KOMPLETE
2 BALLKONE
BANESA ESHTE E MOBILUAR KOMPLET
CMIMI: 500 (EURO) - ME KETE CMIME PERFSHIHEN TE GJITHA SHPENZIMET E NXEMJES, UJIT, RRYMES, MBETURINAV
Nr.kontaktues: 044/670-608
044/301-283
Të gjitha shpalljet tona mund t'i gjeni tek:
E-mail:ylli.kos@live.com ose Agjencioni YLLI
Informata rreth publikuesit
Agjencioni Ylli
Prishtinë
044670608
Lakrishtë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »