SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten 1 hektare toke, ne fshatin Prugovc
Çmimi :
€4,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:59
ID e produktit :
86129
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 1 hektare toke ne fshatin Prugovc, lagja e trete ne rrugen qe lidh magjistralen Podujeve - Prishtine dhe magjistralen Prishtine -Mitrovice. Toka ka te gjithe infrastukturen e nevojshme rryme, uje me kanalizim dhe rrjetin internetit.
Çmimi eshte 4000 euro per ari.

Agjensioni Dion
038 520 063 : 044 147 956 : 049 147 956 :
viber +37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »