SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(SHITET) SHTËPI (4 Kate me 13 Ari) në Bardhosh (450m²)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 18:21
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
86162
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
(SHITET) SHTËPI (4 Kate se Bashku me 13 Ari) në Bardhosh. Siperfaqja (450m²). E banueshme dhe e Mobiluar Komplet, me Nxemje Qendrore. 200m Larg Rrugës Kryesore. Ka edhe nje Shtëpi ndihmese 3 Dhomshe. Dokumentacioni i gjithi ne Rregull.

Me Respekt!
KOSOVA REAL ESTATE
Kontakt: Tel: +37744108703
E-mail: kosovarealestate.ks@gmail.com
Fcb: Patundshmëri KOSOVA REAL ESTATE

Faleminderit për bashkpunim
Informata rreth publikuesit
KOSOVA REAL ESTATE
Prishtinë
+37744108703
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »