SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne Lagjen e Spitalit
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
4 Gusht '15
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
ID e produktit :
86198
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne Lagjen e Spitalit, banesa eshte ne katin e II-te, me siperfaqe prej 51 m2 ku perfshihet salloni,
dhoma e fjetjes , kuzhina, banjo dhe ballkoni.
Banesa eshte ndertim i ri i kompanise "Premtimi Construction" ( Capave )
Informata rreth publikuesit
Ermal
Prishtinë
044621147
Lagjja e Spitali [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »