SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepi 2-kateshe, 3 minuta nga Gorenja
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Qershor '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
182 m²
Viti i ndërtimit :
2009
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
86487
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Shtëpi dy katëshe,e ndërtuar në 2009-tën ! Trualli i trete prej rrugës kryesore.
Ka 330 m² tokë dhe shtëpia është 182m² (duke mos përfshi ballkonet dhe shkallët).
Është me nxemje qëndrore! Laminat çdo dhomë, 2 banjo të kompletuara me pllaka moderne! Vend për oxhak tradicional shqiptarë ! Është punuar me detaje dhe me cilësi të lartë. Përveç që nuk është e lyer nga jashtë, as edhe një gjë tjetër nuk i mungon.
Është në një lagje shumë të qetë dhe pamje fantastike.
Të gjitha dokumentet janë të rregullta si për tokën edhe për shtëpin, që dmth të gjitha janë gati për blerësin !
Çmimi me marrëveshje.

Tele: 00355694037727
Ose
Emaili: artonilorisa@gmail.com

Mund të kontaktoni edhe në këta numëra 00377442977793 ose 0038649104484
Informata rreth publikuesit
Arton
3 minuta nga Gorenja [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »