SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten 5 hektare toke ne Vitomerice
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Qershor '16
Madhësia :
50000 m²
ID e produktit :
86564
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet toka me siperfaqe 5 hektar dhe nje shtepi me siperfaqe prej 120 m2 , toka gjendet afer shkolles fillore ne vitomeric 250 m2 nga rruga kryesore Peje-Mitrovice, shpia perbehet nga 3 dhoma te fjetjes, wc, shpajz, koridor dhe bodrumi. Ju mirepresim Agjensioni per patundshmeri EDA-K - Peje
Informata rreth publikuesit
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »