SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne qender te Prishtines
Çmimi :
€1,050.00
Kategoria :
Postuar :
13 Nëntor
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
102 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
86597
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne objektin e Nartelit,perkatsishte tek 40-kateshi,,banesa ka 102 m^2, ka dy dhoma gjumi, sallon=kuzhine,banjo dhe Wc
Banesa eshte e ndertuar me standarde Europiane dhe cilesi te larte te ndertimit.
Banesa gjendet ne katin e 14

www.inon-ks.com 

049 707173
Informata rreth publikuesit
Inon Design-Construction
Prishtinë
049707173
Lakrishtë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »