SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Blej Banese
Çmimi :
€45,000.00
Kategoria :
Postuar :
13 Qershor '15
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore
ID e produktit :
86642
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Blej Banese 3 dhomeshe, sallon me kuzhine dhe dy dhoma gjumi, lagjet e preferuara, Arberi apo lagje e spitalit
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Besi
Prishtinë
044880650
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »