SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet lokali ne ferizaj perball policis
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Qershor '15
ID e produktit :
86706
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet lokali ne ferizaj perball policis, lokali esht 28m2 dhe esht i gatshem dhe mund te perkthehet menjher pas nenshkrimit te kontrates. Lokali esht ne pjesen lindore dmth ka pamjen ka Viva apo parkingu
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
shz
Prishtinë
044723352
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »