SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Rritni biznesin tuaj me lokacion te ri ne qender te Prishtines
Çmimi :
€1,000.00
Kategoria :
Postuar :
14 Janar '16
ID e produktit :
86717
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne qendren tregtare Supernova shiten ose leshohen me qira lokale te madhesive te ndryshme, duke filluar nga 100m2 deri ne 2,500m2.

Lokalet kane infrastrukture komplete, duke filluar nga klimatizimi i instaluar ne pllafon (ngrohje/ftohje), ndriçimi Gjerman dhe Pllakat Spanjolle. Secili kat posedon nga 3 banjo te cilesise me te larte. Ndertesa eshte e rregulluar ne menyre europiane edhe nga pamja e jashtme e fasades e cila e ben pike referimi ne Prishtine. Qendra Supernova posedon edhe parking prane objektit ne madhesi prej 5 ari ku mund te akomodohen deri ne 20 vetura per klientet dhe gjithashtu 2 kate parkingje nentokesore qe mund te shfrytezohen per qiramarresit ose pronaret e lokaleve.
Qendra Supernova gjindet 300 metra nga Komuna e Prishtines, ne rruge kryesore ne Lagjen Tophane.

Cmimet variojne varesisht nga siperfaqet e lokaleve.

Na kontaktoni ne numrin: 045 885 883
Informata rreth publikuesit
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »