SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten 4 Ari truall ne Berrnice te Eperme
Çmimi :
€25,000.00
Kategoria :
Postuar :
14 Qershor '15
Madhësia :
390 m²
ID e produktit :
86803
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 4 Ari truall ne Berrnice te Eperme me cmim shume te volitshem. I gjithe dokumentacioni i rregullt dhe perkthimi behet menjehere. Mos harroni se cmimi eshte shume i volitshem! Deri ne 30% te shumes se truallit pranoje edhe ndonje kompenzim me ndonje veture ekonomike.
Informata rreth publikuesit
donatsyla
Berrnice E Eperme [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »