SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes 3 Dhomshe ne Dragodan me Shpenzime - Kodi 0422
Çmimi :
€550.00
Kategoria :
Postuar :
25 Shkurt
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
150 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
86816
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kat Shtepia me Qira ne Dragodan - Kodi 0422
Lokacioni: afer Kforit dhe Minimaxit
Siperfaqe 150 m2
Renditjet:
- 3 Dhoma Gjumit
- Sallon
- Kuzhin
- Banjo
- Ballkon
Posedon:
- Parking
- Nxemje Qendrore
- Uj dhe Rrym 24 H
- Klim
- Obor
- Te gjitha shpenzimet Komunale ( uji.rryma.mbeturinat ) jane te perfshira ne çmim
Çmimi 550 Euro
Agjencioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjencioni per patundshmeri prishtina
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com 
Informata rreth publikuesit
Prishtina City
Prishtinë
044 302 000
Dragodan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »