SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj banesen me qira
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Qershor '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
95 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
86854
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ndodhet afer gjimnazit "Sami Frashëri".Ështe ne katin e parë,posedon 20 m oborr ,ka 2 dhoma gjumi ,2 banjo ,kuzhin ,sallon ,paradhom, nxemje qëndrore,shpajz dhe ujë 24h .Qmimi i diskutueshem .Numrat kontaktues - 044983011 ose 044646313
Informata rreth publikuesit
flutura
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »