SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(SHITET) TRUALL në Kolovice - Prishtinë (16 Ari), (6 Ari)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 19:46
ID e produktit :
86861
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
(SHITET) TRUALL në Kolovice - Prishtinë Siperfaqja (16 Ari) nje vend, dhe vendi tjeter (6 Ari). Mund te Ndahen edhe nga 2 Ari, apo me shum. Infrastruktur komplet, rruge, uje, rryme, internet. Dokumentacioni i gjithi ne rregull.

Me Respekt!
KOSOVA REAL ESTATE
Kontakt: Tel: +37744108703
E-mail: kosovarealestate.ks@gmail.com
Fcb: Patundshmëri KOSOVA REAL ESTATE

Faleminderit për bashkpunim
Informata rreth publikuesit
KOSOVA REAL ESTATE
Prishtinë
+37744108703
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »