SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj Lokal Me Qera
Çmimi :
€800.00
Kategoria :
Postuar :
16 Qershor '15
Madhësia :
50 m²
ID e produktit :
86892
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj Lokal Me Qera Lokali Gjindet përballë Kafev te Vogla te Banesat e Airoportit Eshte 50m2 Ka dy Dhoma dhe nje Banjo eshte i Mobiluar dhe i Pershtatshem per Zyre , Ekstra jane Nxemjet Qendrore dhe Parkingu
Informata rreth publikuesit
Valmir
Prishtinë
045451111
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »