SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa 60m2 me qira ne Bregun e Diellit banesat e kuqe.
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon
ID e produktit :
86900
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa 60m2 me qira ne Bregun e Diellit banesat e kuqe afer postes se vogel.
Banesa eshte ne katin e pare ka nje dhome dite, kuzhine te ndare, nje dhome te fjetjes, banjo dhe terase.
Banesa eshte e mobiluar dhe e gatshme per banim.
Çnimi i qirase eshte 300euro.
Na kontaktoni ne nr: 045401212
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »