SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa me qira ne Bregun e Diellit.
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Nëntor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon
ID e produktit :
86902
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qira ne Bregun e Diellit.
Banesa eshte ne katin e shtate ka lift, ka nje dhome dite me kuzhine, tri dhoma te gjumit, banjo, wc, dhe dy terasa.
Banesa eshte komplet e mobiluar me mobile te reja.
Çmimi i qirase eshte 500euro i negociueshem.
Na kontaktoni ne nr: 045401212
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »