SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia super-luksoze ne Veternik
Çmimi :
€310,000.00
Kategoria :
Postuar :
17 Tetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
3
Madhësia :
350 m²
Viti i ndërtimit :
2007
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
86926
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia super-luksoze ne Veternik, shtepia ka siperfaqe prej 350m2, me 3 ari oborr. Shtepia ka nje dhome dite, kuzhine, 5 dhoma gjumi, 3 banjo, dy ballkone, nje terrace te madhe, bodrum, garazh. Shtepia eshte e ndertuar me material kualitativ dhe eshte e kompletuar ne teresi. Ka plan shume te bukur, me hapesira shume te shfrytezueshme dhe funksionale.
Cmimi eshte 310.000 euro i negociueshem.
Per me shume informata na kontaktoni ne nr:
+377 (0) 44 51 85 50
+377 (0) 45 40 12 12
+381 (0) 38 22 66 78
+377 (0) 44 75 58 59
+386 (0) 49 41 31 58
Kosovë 10000 Prishtina
www.Omega-Ks.com 
omegaprishtina@gmail.com
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »