SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shese banese ne lagjen Dardania.044167159
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Qershor '15
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
63 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
86944
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shese banese ne lagjen Dardania Prishtine eshte perball postes se madhe ka siperfaqe prej 63 m2 ka nje sallon,kuzhine,nje dhome,nje banjo dhe 2 balkone.Banesa mund te perdoret per vendbanim ,ordinance etj.
Informata rreth publikuesit
gani
Dardania [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »