SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtëpia 2 katëshe me 5 Ari truall në Hajvali, afer rrugës kryesore (Kilometri i 5-te ne magjistralen Prishtine – Gjilan)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
30 Qershor '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
2
Madhësia :
220 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
86957
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtëpia 2 katëshe me 5 Ari truall në Hajvali, afer rrugës kryesore (Kilometri i 5-te ne magjistralen Prishtine – Gjilan).
Shtëpia ka 220m2 dhe ka këtë renditje:
Kati1- sallon, kuzhinë, dhomë gjumi, korridor, banjo dhe bodrum i vogel per nxemje qendrore.
Kati2- 4 dhoma gjumi, banjo, korridor dhe 2 terasa.
Shtëpia është në një vend të qetë banimi me rrugë të ndriçuar, me sakte ndodhet afer ish Restauranti Oda perballe Restaurant Brillantit.
Ka garazh me hapesire per 2 vetura si dhe 3 vetura jashte garazhes. Shtepia posedon ngrohje qendrore, oborrin e rregulluar mirë, ka po ashtu shtëpinë verore mbrapa + shupa per qymyr dhe dru + shpajz te gjitha keto kane kuadrature ekstra nuk perfshihen ne 220m2 .

Çmimi: 145.000 € (I diskutueshem).
Dokumentacioni eshte ne rregull.

Per informata: 045/511 - 943
049/764 – 295
Informata rreth publikuesit
Dren
Prishtinë
049764295
Hajvali [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »