SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lokal me qira ne qender te Prishtines
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Prill '16
Madhësia :
30 m²
ID e produktit :
86965
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ipet lokali me qera 30 m². Lokali gjendet tek qendra tregtare Lesna, rruga Eqrem Qabej, perball Institutit Albanologjik. Lokali eshte ne perdhese dhe perpara posedon hapsire te pershtatshme per vendosjen e terases.
Informata rreth publikuesit
Besnik
Prishtinë
044186541
Rruga: Eqrem Qabej, Qendra tregtare LESNA. [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »