SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kerkoj banes me qira ne lagjen Kalabria
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
17 Qershor '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
86973
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kerkoj banes me qira ne lagjen Kalabria per kohe te gjate,banesa duhet te jete me te gjitha kushtet per familje,qmimi deri ne 200 euro,banoj qe nga 1 gushti,me qendrim te gjate.Nr kontatues 045 592321 mundeni dhe ne viber,falemnderit
Informata rreth publikuesit
Bessi
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »