SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa me qira te Kater Llullat, rr. Bajram Kelmendi.
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:29
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon
ID e produktit :
87000
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qira te Kater Llullat, rr. Bajram Kelmendi.
Banesa eshte ne katin e dyte, ka nje dhome dite me kuzhine, nje dhome te gjumit, banjo dhe terase.
Banesa eshte tersisht e mobiluar me mobile te reja dhe eshte e gatshme per banim.
Çmimi i qirase eshte 400euro. Na kontaktoni ne nr: 045401212
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »