SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANES ME QERA NE DARDANI AFER POSTES
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
1 Janar
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
87278
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa posedon:

1. Dhomë ditore (sallon)
2. Kuzhin me hapësire te mjaftueshme edhe per fjetje
3. Banjo
4. Teras (ballkon)
5. Koridor

Banesa është e mobiluar me 4 shtreter Banesa gjindet ngjitur me postën qëndrore në Dardania
Banesa eshte rinovuar me ngrohje qendrore me radiator te rinje, dritate dhe roleta te reja etj.

Prioritet: qiftat, familjar, studentet femra me kohë min. 12 muaj_


049202115
Informata rreth publikuesit
aurel
Prishtinë
044307924
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »