SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Shtepia 450 m2 me 13 Ari Obor ne Bardhosh - Kodi 0428
Çmimi :
€295,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 13:20
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
3
Madhësia :
450 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
87501
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Shtepia ne Bardhosh - Kodi 0428

Lokacioni: Qender te Bardhoshit afer Xhamis dhe Postes

Siperfaqe: 450 m2

Shtepia Renditjet:

- 8 Dhoma Gjumit
- 2 Sallona
- 3 Banjo
- 1 Kuzhin
- 5 Ballkona

Posedon:

- 4 Katshe Shtepi ( 450 m2 Banim )
- 13 Ari Obor
- Shtepi ndihmese me 3 dhoma gjumit
- 200 m larg rruges kryesore
- Xhamia, Ambulanca, Markete, Posta. jane afer shtepis.
- Rruga komplet e asfaltuar
- Parket
- Nxemje Qendrore
- Uj 24 H

Çmimi 295.000 Euro

Agjencioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjencioni per patundshmeri prishtina
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com 
Informata rreth publikuesit
Prishtina City
Prishtinë
044 302 000
Bardhosh [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »