SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kemi troje ne Bardhosh.Bernic te Eperme dhe te poshtme Vende te ndryshme
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Qershor '15
ID e produktit :
87512
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kemi 2 shtepia ne Bernicen e poshtme njera eshte me 30 ari kurse tjetra eshte me 17 ari esht veni ideal per banim po ashtu kemi pllace troje ne vende te ndryshme ne Bardhosh Bernic Milefc etjj

044 453 006
049 205 460
Informata rreth publikuesit
denisi
Bardhosh Bernic [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »