SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet shtepia me qira ne Lagjen Qendresa.
Çmimi :
€750.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:58
ID e produktit :
87588
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet shtepia me qira ne Lagjen Qendresa.
Shtepia eshte dy kateshe dhe podrumi me garazh, ka dhomen e dites me kuzhine, tri dhoma te fjetjes, tri banjo dhe dy terasa te medha, ka oborr para shtepise.
Shtepia eshte komplet e mobiluar dhe eshte e gatshme per banim.
Çmimi i qirase eshte 750euro.
Na kontaktoni ne nr: 045401212
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Lagjen Qendresa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »