SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa, Bregu i Diellit, Banesat e Bardha, Banesa Duplex, 80 m2
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
19 Qershor '15
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
87594
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa ne Bregun e Diellit, tek banesat e Bardha. Banesa eshte ndertim i vjeter, eshte Banese e tipit Duplex (dy-katesh). Gjindet ne Katin e Peste.
Ne katin e pare ka Sallon, Kuzhine, Banjo, Shpajz, dhe ballkon, si dhe shkallat per katin e dyte.
Ne katin e dyte ka dy dhoma gjumi dhe nje banjo.
Banesa posedon gjithashtu edhe Bodrum.
Banesa eshte 80m2 Netto.
Informata rreth publikuesit
Egzon
Prishtinë
+38649473322
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »