SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESE ME QIRA TEK SANTEA-DARDANI
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
27 Qershor '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
87607
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj me qira banesen, e cila gjindet ne lagjen dardania(te santeja-ne Prishtine), Banesa i ka me mobiljet te mira,Banesa gjindet ne katin e 4, ashensori punon, e mobiluar ne teresi dhe ka kete renditje:

- sallonin,
- dhomen e gjumit.
- kuzhinen,
- banjo.
- ballkonin.

Banesa leshohet vete per qifta ose te huaj. Cmimi eshte 400 euro per afatgjate mund te diskutohet!

ë t’i shihni të gjitha ofertat tona kërkoni në Faqen tonë: www.estatepr.com 
Facebook: Patundshmeri Search Estate
#Jeni të mirëseardhur në Agjencionin tonë që të shihni edhe tjera oferta!

Kontakti nga ora 09:00 – 20:00
mob:
045 519 555 viber
049 60 80 70
e-mail:
search-agency@live.com
r.4.9.
Informata rreth publikuesit
Dukagjin
Prishtinë
044 433 667
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »