SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne Breg te Diellit perballe Ambulances
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Qershor '15
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
90 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
87639
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa eshte a pamobiluar dhe e rinovouar.

Eshte e pershtatshme edhe per zyre.

Perdhese
Informata rreth publikuesit
Kadri
Prishtinë
0037744185475
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »