SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten Banesat ne Lagje Muhaxherve Pozhegu Brothers - Kodi 0429
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 20:31
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
56 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
87652
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten Banesat ne Lagjen e Muhaxherve - Kodi 0429

Lokacioni: Kompleksi Pozhegu Brothers

Siperfaqet:

- 56.25 M2
- 57.10 M2
- 63.39 M2
- 71.61 M2
- 83.88 M2
- 84.36 M2
- 98.27 M2
- 109.58 M2
- 113.62 M2

Renditjet:

-56.25 M2- Dhom-Sallon me Kuzhin-Banjo-Ballkon-Koridor

-57.10 M2- Dhom-Sallon me Kuzhin-Banjo-Ballkon-Koridor

-63.39 M2- 2 Dhoma-Sallon me Kuzhin-Banjo-Ballkon-Koridor

-71.61 M2- 2 Dhoma-Sallon me Kuzhin-Banjo-Ballkon-Koridor

-83.88 M2- 2 Dhoma-Sallon me Kuzhin-Banjo-Ballkon-Koridor

-84.36 M2- 2 Dhoma-Sallon me Kuzhin-Banjo-wc-Ballkon-Koridor

-98.27 M2- 2 Dhoma-sallon me kuzhin-2 Banjo-Wc-Ballkon-Koridor

-109.58 M2- 3 Dhoma-Sallon me Kuzhin-2 Banjo- Wc-Ballkon-Koridor

- 113.62 M2- 3 Dhoma-Sallon me Kuzhon-2 Banjo-2 Ballkona- Wc-Kordor

KUALITETI:
Veçori tjetër janë materiale që mbrojnë banorin kundër zhurmës me mure te dyfishta ne mes fqinjëve, aplikojmë dyer me sistem sigurie kundër vjedhjes. Inxhinierat tanë aplikojin penda siezmike, traje të lëshuara që mbrojnë objektet tona banesore në rast të termeteve të MSK apo Magnitudes M=7.5 sipas shkallës se Gutenbergut dhe Rihterit

Çmimet:

Kati 1-6 849€ /m2
Kati 7-10 799€ /m2
Kati 11 749€ /m2

Vendparkingu: 5000€

Depo: 250€ /m2


Agjencioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjencioni per patundshmeri prishtina
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com 
Informata rreth publikuesit
Prishtina City
Prishtinë
044 302 000
Lagjen e Muhaxherve [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »