SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Zyre me Qira ne Dardani - Kodi 0431
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Prill
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
87687
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Zyre me Qira ne Dardani - Kodi 0431

Lokacioni: perball Bustit Bill Clinton

Siperfaqe: 60 m2

Kati 2

Renditjet:

- Dhom
- Sallon me Kuzhin
- Banjo
- Ballkon
- Shpajz

Posedon:

- Klimatizim
- Rolete
- Nxemje Qendrore ( me Termokos )
- Kamra Sigurie
- Alarm
- Vodafon
- Kabllovik-Wifi
- Banesa mund te percillet me permes telefonit kudo qe ndodhesh.
- Uj 24 H
- Parking te Mjaftueshem

- Banesa eshte e renovuar total me paisje te reja

Preferohet per Zyre si psh:

- Noteri
- Avokat
- Agjenci
- Kompani ..etj

Ka pozite te mire aktraktive dhe frekuentale per njerzit . ka pozit te mir per reklamimin e ndonje firme apo ndonje perfaqsie te firmes apo reklamim te ndonje malli etj.

- Banesa mobilohet per Nderkombetar sipas mareveshjes.

Çmimi me mareveshje

Agjencioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjencioni per patundshmeri prishtina
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com 
Informata rreth publikuesit
Prishtina City
Prishtinë
044 302 000
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »