SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Blej Banese
Çmimi :
€45,000.00
Kategoria :
Postuar :
21 Qershor '15
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
85 m²
ID e produktit :
87725
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Blej Banese me dy dhoma gjumi, sallon dhe kuzhine, lagjet e praferuara, Arberi, Emshir dhe Lagjja e Spitalit.
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Arbe
044880650
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »