SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Toka ne Magjistralen Prishtin-Gjilan Kodi 0432
Çmimi :
€15,000.00
Kategoria :
Postuar :
21 Tetor
Madhësia :
30 m²
ID e produktit :
87730
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Toka ne Hajvali - Kodi 0432

Lokacioni: Magjistralen Prishtin - Gjilan 200 m2 prej Exfis Petrolin

Siperfaqe: 30 Ari

- Infrastruktur
- Lejohet ndertimi i ulet dhe i lart
- Buze magjisrales
- 19 m gjersi
- Ven i peshtatshem per veprimtari te ndryshme
- Rrug ansore 5 m Gjersi - rrug private

Çmimi 15.000 Euro per Ari

Agjencioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjencioni per patundshmeri prishtina
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com 
Informata rreth publikuesit
Prishtina City
Prishtinë
044 302 000
Hajvali [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »