SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 3 dhomëshe 70m2 kati 5 në lagjen e Spitalit
Çmimi :
€60,000.00
Kategoria :
Postuar :
12 Janar
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
87992
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 3 dhomëshe në lagjen e Spitalit, (te Hoxha), me sipërfaqe 70m2 kati 5-të. Banesa ka dhomë dite me kuzhinë, 2 dhoma të fjetjes, shpajz, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa shitet komplet e mobiluar. Me dokumenta ne rregull me flet poseduse.


Ndërtim i Ri.
Çmimi : 60.000€.


+377/ 44245454 (VIBER)


044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com 
Informata rreth publikuesit
Kosova Immobilien
Prishtinë
044 245 454
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »