SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj me qira banese te pa mobiluar ne Ulpiane
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
14 Dhjetor '15
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
88023
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa posedon dy dhoma gjumi, nje dhome dite, kuzhine, banjo dhe ballkon. Parkin para banese dhe ambient me gjelbrim, fushe per lojra te femijeve, futboll, basketboll dhe park per relaksim dhe shetitje. Ne afersi ka Universitetin, qerdhen e femijeve dhe shkollen fillore, eshte nje lagje e qete dhe ideale per familjare. Banesa eshte e pa mobiluar, shkaku eshte se e leshoj per nje kohe me te gjate dhe per familjar te cilet e mobilojn sipas nevojes dhe numerit te antareve te tyre. Per cdo informete shtes ju lutem kontaktoni ne tel.044 112 294. Ju mirepresim.
Informata rreth publikuesit
Mire
Prishtinë
044 112 294
Ulpiane, Rr. Hakif Zejnullahu S/12, H/II, Nr.12 Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »