SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtëpia 100m² në 2.50 ari truall në Hajvali
Çmimi :
€50,000.00
Kategoria :
Postuar :
19 Tetor
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
100 m²
Ekstra :
Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
88024
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtëpia 100m2, në 2.50 ari vend, në Hajvali. Shtëpia është ne rrugen kryesore te fshatit afer Bankes Ekonomike dhe Kompanise Siguria ne Hajvali, ka oborr dhe vendin e pershtatshem edhe per ndertimin e lokalit. Shtepia ka kete organizim hapsirash:
- qëndrim ditor
- kuzhinë e trapezari
- banjo
- 2 dhoma gjumi
- koridori,
- ballkon
Posedon dokumentacion të rregullt pronësor.
Qmimi është 50.000 euro, qmimi diskutohet.

Agjensioni DION
038 520 063, 044 147 956 ose 049 147 956
viber +37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Hajvali [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »