SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet trualli 11.44 ari në Lagjen Sofali-Prishtinë
Çmimi :
€14.00
Kategoria :
Postuar :
22 Qershor '15
Madhësia :
1144 m²
ID e produktit :
88050
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Trualli ka infrastrukturë komplete dhe lejohet ndërtimi. Trualli ka një pozitë të veçant për ndërtim banim. Çmimi: 14 mijë euro për ari.
Informata rreth publikuesit
Ardian
Prishtinë
044966008
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »