SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia ne Sofali
Çmimi :
€205,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 11:01
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
3
Madhësia :
300 m²
ID e produktit :
88159
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia eshte 3 kateshe,posedon 300m2 dhe 5 ari truall.
Ka 8 dhoma,6 ballkona dhe 3 banjo. Shtepia ka infrastrukture,mobilimi dhe gjithashtu nxemje qendrore.

cmimi 205.000 euro
Informata rreth publikuesit
N.SH.Orchidee
Prishtinë
044 819 618
Sofali [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »