SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes tok ne fshatin Orllan
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Qershor '15
ID e produktit :
88236
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes toke ne fshatin Orllan ne nje fshat turistik,nje minut afer Liqenit por larg zhurmes se restoranteve,me konkretisht tek Kompleksi Zahir Pajaziti ne nnje rrafsh mes bjeshkebe me nje pamje mahnitese infrastrukture moderne ku rryma eshte e shperndare neper toke,cdo rruge e asfaltuar,lumi pran
toka eshte pjesa e 1) 46 ari e 2) 40ari dhe pjesa e 3)56 ari
per me shume info 044/377-324 apo 044/740-517
Informata rreth publikuesit
arben.pr
Fshati Orllan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »