SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qera
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Qershor '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Kondicioner, Pushimore, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
88243
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet 100 m larg plazhit te Golemit,ne Durres ( Kompleksi i banesave ALB Golem). Banesa eshte duplex, ka dhome te dites, kuzhine komplete (frigorifer dhe lavatrice) dy dhoma gjumi, dy banjo.
Informata rreth publikuesit
Ron
Ferizaj
Golem, Durres [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »